Battlefield 2 Torrent indirBattlefield oyunları arasında belkide zamanımı en çok öldürdüğüm, tüm sistem dosyalarıyla oynadığım hatta iyice oyuna mod yaptığım ünlü Battlefield 2 sizlerle. Serinin 2. oyunu değildir bu arada bilginiz olsun.

Oyun klasikleşen Battlefield oyunlarındaki gibi bayrak dik, üssü ele geçir, saldır, savun şeklinde ilerliyor. Haritalar arasında seçiminizi yaparak Çin, Amerika, Irak olmak üzere 3 farklı ülkenin takımını oynayabiliyorsunuz.

Her bir ülkenin kendisine özgün silahları bulunuyor. Bunlar arasında tamirci – sıhhiyeci – destek – tank savar – suikastçi – özel kuvvetler olmak üzere kendi biriminizi seçiyorsunuz ve devam ediyorsunuz.

Battlefield 2’de ayrıca takım komutanı olabiliyorsunuz. Tüm botları yönlendirerek belli bölgelere saldırmalarını isteyebiliyor, savunma yapılacak alanları haritadan işaretliyorsunuz. Ayrıca belirli bölgelere araç takviyesi ve yardım kutusu indirebiliyorsunuz. Bunun için Caps-Lock’a basmanız yeterli.

Oyunu oynadıkça çözecek ve öğreneceksiniz. Şimdiden iyi oyunlar dileriz.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows XP/7/8/10
İşlemci: 2.0 GHz, Çift Çekirdekli
Bellek: 1 GB
Grafik: 256 MBSerinin tüm oyunları için Battlefield Serisi indir
Oyun: Battlefield 2
Tür: Shooter (FPS)
Platform: PC
Boyut: 1.92 GB
Crack: RELOADED
Eklenme: 24 Temmuz 2019

Yorumlar

 1. BATTLEFIELD 2 ONLINE OYNAMA ADIMLARI:

  1- Öncelikle BF2 + tüm ek paketleri (Euro Force, Armored Fury ve Special Forces) 1.5 sürümünde edinmeniz gerekiyor. Bunun için “Battlefield 2 Complete Collection” indirin.

  2- Battlefield 2′ yi kurduktan sonra “BF2Hub” sitesine gidip “BF2Hub launcher” indirmeniz gerekiyor.
  LINK:https://www.bf2hub.com/home/downloads.php

  3- BF2Hub setup indirdikten sonra kuruluma başlayın.

  4- Kurulum tamamlandıktan sonra BF2Hub programını açın. Otomatik olarak Battlefield 2 kurulumunu algılayacaktır. Resimdeki gibi en üstteki 4 adet dikdörtgen kutunun yeşil olması gerekiyor. Eğer değilse BF2 setup’ını yönetici olarak kurup deneyin. Hala olmuyorsa BF2Hub setup’ını yönetici olarak kurun. Yani kurduğumuz programları kaldırıp, bu sefer sağ tık yönetici olarak kurmayı deneyin.

  5- Daha sonra, “BF2 CD-Key Changer” indirin. LINK:https://www.germandarknes.net/content/tools/bf2steam/Battlefield-2-CD-Key-Changer.exe

  6- Programı indirdikten sonra yönetici olarak çalıştırın ve kutucuğa CD keyinizi yazın. “Don’t include hypens” kutucuğunu işaretleyin ve “Apply” tıklayın. (İnternette çeşitli sitelerde BF2 için key bulabilirsiniz, en son işlemler bittikten sonra hata verirse farklı bir cd key deneyin)

  7- Eğer daha önceden BF2Hub hesabınız varsa ve hesabınızla giriş yaptıysanız, BF2Hub programını açıp “Backup Accounts” a tıklayıp sarı renkli “Save your CD Keys..” kısmına tıklatın. İşlem bitince sağ aşağıdan exit deyip çıktıktan sonra BF2Hub programını yeniden başlatın.

  7- Eğer daha önce BF2Hub hesabı oluşturmadıysanız yani giriş yapmadıysanız , Battlefield 2 yi başlatın. Oyun açıldıktan sonra “”Manage Accounts”-“Create Account” kısımlarından yeni bir hesap oluşturun. Sonra oyundan çıkın, BF2Hub açın ve “Backup Accounts” a tıklayıp sarı renkli “Save your CD Keys..” kısmına tıklatın. İşlem bitince sağ aşağıdan exit deyip çıktıktan sonra BF2Hub programını yeniden başlatın.

  8- BF2Hub programı açıldıktan sonra, sol tarafta “My CD Keys and Accounts” diyor. Resimdeki gibi orada cd simgelerinin üzerinde yeşil renkli tik bulunması, sorunsuz olması açısından daha iyi olur. Eğer “pending” gibi bir şey yazıyorsa birkaç saat bekleyin düzelir. Eğer düzelmez ise farklı bir cd key ile “5-6-7” adımlarını tekrar uygulayın. Eğer hala düzelmiyorsa öyle kalabilir. Yeşil tik olmasa da oyuna girebilir ve oynayabilirsiniz ama dediğim gibi yeşil tik olsa daha iyi olur.

  9- Son olarak, daha fazla sunucu gözükmesi açısından resimdeki gibi “Advanced Settings” – “Also show Legacy Servers” olarak seçin.

  10- Artık hazırsınız. “Play Battlefield 2” kısmından oyunu başlatabilirsiniz. Lütfen bu anlatımı siz de olabildiğince paylaşın. Bu anlatım ne kadar çok kişiye ulaşırsa, ne kadar yayılırsa, o kadar oyuncu ve oyunun o kadar popülerleşmesi demektir. Bu efsanenin ölmesini istemiyorsak bunu yapmalıyız. Hepinize iyi oyunlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir