Bad North: Jotunn Edition Torrent indirEviniz saldırı altında. Kral Viking işgalcilerinin elinde öldü. Umut, siste uzak bir parıltıdır ve her geçen an hızla kaybolur. Babanızın yerini hükümdar olarak almak için yükseldikçe, savunmalarınızı sahnelemek size düşecektir. Ama hata yapmayın – bu zafer için bir mücadele değil, hayatta kalmak için umutsuz bir kavrayış.

Bad North büyüleyici ama acımasız gerçek zamanlı taktik roguelit. Halkınızın umutsuz çıkışını yönetirken, pastoral ada krallığınızı bir Viking işgalcisi sürüsüne karşı koruyun. Her adanın eşsiz şeklinden tam taktiksel avantaj elde etmek için sadık konularınızı yönetin. Her şey tehlikede: başarısız olun ve deneklerinizin kanının yere kırmızı lekelenmesini izleyin.

Büyüleyici bir şekilde acımasız, prosedürel olarak oluşturulmuş güzel adalar ve sevimli askerler, kan lekeli savaş gerçekliklerine yan yana yerleştirilmiş. Savaşın geniş vuruşlarını kontrol edersiniz, anı sıcağında gerçekleştirmek için ellerinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan askerlerinize üst düzey komutlar verirsiniz. Erişilebilir bir derinliğe sahiptir ve basit oyuncu girişleri, gazilere meydan okurken yeni oyunculara davet eden dinamik bir savaş simülasyonunu maskeliyor.

Savaşmaya devam et, savaşçılar. İktidar ya da zenginlik ya da şeref için değil, barış umudunun bir kez daha Kötü Kuzey’in sert topraklarına gelmesi için.

Ana Özellikler:

GERÇEK ZAMANLI TAKTİKLER ROGUELITE: Birliklerinizi, oluşturduğunuz tehditlere karşı kendi sayaçları olan Viking’leri savuşturmak için konumlandırın ve yerini değiştirin. Savaşlarınızı seçin ve tahliyelerinizi dikkatlice planlayın! Bir komutan kaybet ve sonsuza dek yok olurlar; her şeyi kaybetmek ve oyun bitti!

AKILLI BİRİM KONTROLLERİ: Savunmanızın geniş vuruşlarını yönetirsiniz ve konumlandırmayı izlersiniz – askerleriniz gerisini halleder, eldeki duruma tepki olarak sezgisel olarak gezinir ve devreye girer.

PROSEDÜR İLE ÜRETİLEN ADALAR: Her ada hem stilistik olarak büyüleyici hem de düzeninde benzersizdir. Her kuytu ve sığınak etrafında stratejileri planlayın, çünkü onları düşman işgalinden kurtarmak için sadece bir şansınız var.

KİLİT AÇILAMIYOR YÜKSELTMELER: Daha güçlü, daha akıllı bir savunma daha büyük ödüllere yol açar. Konularınızı ragtag milislerinden tecrübeli savaşçılara dönüştürmek için kullanın.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7+
İşlemci: AMD Athlon X4 5350, Intel Core i3-2100T veya eşdeğeri
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: GeForce GTX 480M, Radeon HD 6790 veya eşdeğeri
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 200 MB kullanılabilir alanOyun: Bad North: Jotunn Edition
Tür: Aksiyon, Simülasyon
Platform: PC
Boyut: 395 MB
Crack: GOG
Eklenme: 02 Ocak 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir