Aven Colony Torrent indirAven Colony ile insanlık için yeni bir ev inşa et.

Dünyadan ışık yılı olan çöller, tundralar ve ormanların yabancı bir gezegeni olan Aven Prime’ı keşfedin. Aven Colony, yeni bir dünyaya yerleşirken karşılaştığınız zorluklarla uğraşırken, küçük kolonilerinizi büyük, genişleyen şehirlere inşa ettiğiniz ve genişlettiğiniz insanlığın ilk ekstrasolar yerleşiminden sorumludur.

Koloninizin altyapısını oluşturun, vatandaşlarınızın refahına bakın, kaynaklarınızı yönetin ve koloninizi Aven Prime’ın egzotik dünyasının sert ve çoğu zaman tehlikeli gerçeklerinin arka planına karşı refah için yönlendirin.

ANA ÖZELLİKLER:

YALNIZ BİR DÜNYAYI KOLONİZE EDİN: Düşük oksijen atmosferi, aşırı elektrik fırtınaları, kırık fırtınaları, toz şeytanları, jeotermal menfezlerden ölümcül toksik gaz patlamaları ve kendi mevsimleri olduğu günlerde insanlık için yeni bir ev inşa edin. Yemyeşil sulak alanlardan çok daha az yaşanabilir çöl ve kutuplara kadar çeşitli biyomları keşfedin.

YERELLERLE TANIŞIN: Dev kum solucanları, ölümcül veba sporları ve “Sürünme” olarak bilinen kısır bir mantar enfeksiyonu gibi çeşitli uzaylı yaşam formlarıyla karşılaşın.

KOLONİSTLERİNİZİ DENETLEYİN: Yeni bir dünya kurmak stresli olabilir. Yeni bir Koloni Valisi olarak, kolonistlerinizin yeni ortamlarıyla baş etmelerine yardımcı olmak için fazla mesai yapmalısınız. 12 farklı “bindirme” modunu kullanarak koloninizin Mahsullerini, Vatandaşlarını, Mutluluğunu, Suç, Hava, Elektrik, İstihdam, Kaynaklar, İşe Gidip Gelme, Yapılar, Dronlar ve Su’yı yönetebilirsiniz. Kolonistlerinizin saygısını kazanın ve Koloni Valisinden Keşif Başkanına yükselin!

GEÇMİŞİ KEŞFEDİN: Aven Prime dünyasının birçok sırrı vardır. Tam bir tek kişilik kampanyayla oynayın ve bu cesur yeni dünyanın birçok sırrını ortaya çıkaran bir hikayeye katılın.

GELECEĞİ İNŞA ET: Kolonistlerini barındırmak, ticaret yolları kurmak, göçmenleri ağırlamak ve çok daha fazlasını yapmak için düzinelerce yapı türü inşa etmek için inşaat dronlarını kullan! Koloninizi yeni zirvelere taşımak için mevcut binalarınızı birkaç yükseltme katmanı ile geliştirin!

EXPEDITION SİSTEMİ: Uzaylı harabeleri keşfetmek, eserleri kurtarmak, kazalı gemileri onarmak ve kayıp kaşifleri kurtarmak için çatlak öncü ekibinizi konuşlandırın. Kıymık gruplarını, isyancıları ve Aven Prime’ın yeni medeniyetinizi tehdit eden kalan robot koruyucularını savuştururken veba ve sürüngen spor yuvalarını almaya hazır olun.

KIŞ İÇİN HAZIRLIK: Tamamen işlevsel bir gündüz / gece ve mevsimsel döngü. Kış aylarında Aven Prime donuyor – çiftlikler yiyecek yetiştirmeyecek ve güneş panelleri çok daha az elektrik üretecek. Bu sert iklimde hayatta kalmak için önlemler alın!


Minimum Sistem Gereksinimleri:
64 bit işlemci ve işletim sistemi işletim sistemi gerektirir
Sistem: Windows 7 64 bit
İşlemci: Intel Core i3-3220 3,3 GHz
Bellek: 4 GB RAM
Grafikler: GeForce GTX 470 veya AMD Radeon HD 7850
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 25 GB kullanılabilir alanOyun: Aven Colony
Tür: Simülasyon, Strateji
Platform: PC
Boyut: 12.33 GB
Crack: GOG
Eklenme: 29 Aralık 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir