Ashes of the Singularity Torrent indirBüyük ordular kurmak, yeni teknolojiler araştırmak ve bu yeni, büyük çaplı gerçek zamanlı strateji oyununda yoluna çıkanları yok etmek için tüm dünyanın kaynaklarının kontrolünü elinize alın.

Dünyanın ilk yerli 64-bit gerçek zamanlı strateji oyun motorunun eşsiz gücüyle, Ashes of the Singularity, eşi benzeri görülmemiş boyut ve detay haritalarına izin verir. Savaşınız boyunca, normalde yalnızca birkaç aktif birime sahip olan oyunlar için ayrılan ayrıntılara sahip binlerce birim inşa edeceksiniz. Büyük, kilometre uzunluğundaki Dreadnough’ların her biri kendi ateşleme çözümlerine sahip yarım düzine taretli olabilir. Küçük birimler, gerçek görüş fiziğine dayanarak düşmanları akıllıca hedefleyecektir. Doğru, her birimin vizyonu radyal savaş sisi yerine görüş hattını temel alır.

Yabancılara karşı sıralı oyunlarda yarışın ya da arkadaşlarınızla özel, sıralanmamış rekabetçi ya da işbirlikçi oyunlar oluşturun. Dünya çapında bir sıralama sistemi, oyuncuların diğerlerine göre nerede durduğunu bulmalarını sağlar.

Oyunları ne kadar hızlı tıklayabildiğiniz değil, stratejinize bağlı olarak oyunlar kazanılır veya kaybedilir. Hangi teknolojilerin araştırılacağına, orduların nereye gönderileceğine, ekonominizin nasıl yönetileceğine ve hangi birimlerin inşa edileceğine karar vermek önemlidir. Bütün bir dünyanın fatihi olarak, birden fazla orduyla birden fazla cephede savaşacaksınız. Rakibinizin stratejisini takip etmek, önceliklerini belirlemek, nerede olduklarını izlemek ve stratejik olarak hayati kaynakları yakalamak sizi zafere götürür.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Windows: 7 / 8.1 / 10 – Yalnızca 64bit
İşlemci: Dört Çekirdekli Intel / AMD İşlemci
Belleği: 8 GB
Grafik: 2 GB GDDR5 DirectX 11 Uyumlu Ekran Kartı
Ses: DirectX Uyumlu Ses Kartı
Sabit disk alanı: 5 GB
DirectX ®: 11
Diğer: 1600 × 900 Minimum Ekran Çözünürlüğü

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
Windows: 10
İşlemci: Intel Core i7 veya Eşdeğeri
Bellek: 16 GB
Grafik: 4 GB DirectX 12 (Nvidia GTX 970 veya AMD R9 390 Eşdeğeri) Ekran Kartı
Ses: DirectX Uyumlu Ses Kartı
Sabit disk alanı: 5 GB
DirectX® : 12
Diğer: 1920 × 1080 Ekran Çözünürlüğü veya Daha YüksekOyun: Ashes of the Singularity
Tür: Strateji
Platform: PC
Boyut: 2.73 GB
Crack: GOG
Eklenme: 23 Nisan 2019

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir