Alien Shooter 2: Reloaded Torrent indir21. yüzyılın ilk yarısında, terörle savaş küresel bir fenomen haline geldi, çünkü daha açık ve çılgın saldırılar sıradan insanların hayatlarına daha derinden vurdu. Kaçınılmaz olarak, deliliğin durdurulmasına yönelik halk çığlığı karşı konulmaz bir düzeye ulaştı; dünyanın askeri güçleri yavaş yavaş ama sürekli olarak davaları için ölmek isteyen insanlarla savaşmak için yaklaşımlarını, silahlarını ve taktiklerini düzeltti. Sonuçlardan biri, sivillerin eşi görülmemiş bir ölçekte taciz edilmesiydi ve sonrasında imha ve sefalet bırakıyordu.

Dünya yakında yeniden inşa edildi ve yeni bir refah ve teknolojik ilerleme çağı başladı. Bilim, uygulanabilir bir füzyon güç kaynağı ve bu yeni gücü kullanacak yeni teknolojiler yaratmaya odaklandı. Bir grup şirkete bu hedefleri gerçekleştirmek için neredeyse tamamen özgürlük tanındı. Bu yüz yıl önce tehlikeli görünebilirdi, ancak 2112’de uygun kabul edildi ve yaratıcılığı ve büyümeyi benzeri görülmemiş bir ölçekte desteklemesi gerekiyordu.

Tek oyunculu kampanyayı tamamlayın veya ultra zorlu Survival modunda olabildiğince uzun süre bekletin. Büyük bir yükseltilebilir silah cephaneliği ile uzaylıları yok edin. Karakterinizi özelleştirin ve nihai uzaylı kesim deneyiminin tadını çıkarın!


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows XP/7/8/10
İşlemci: 2.0 GHz, Çift Çekirdekli
Bellek: 1 GB
Grafik: 256 MBSerinin tüm oyunları için Alien Shooter Serisi indir
Oyun: Alien Shooter 2: Reloaded
Tür: Aksiyon, Shooter (FPS)
Platform: PC
Boyut: 325 MB
Crack: GOG
Eklenme: 24 Mayıs 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir