Airships: Conquer the Skies Torrent indirAirships’te: Gökyüzü’ni fethetmek, büyük hava savaşlarında avantaj sağlamak için korkunç hava gemileri ve kara araçları tasarlamak ve inşa etmek için tüm yaratıcılığınızı ve becerinizi kullanmanız gerekir.

YAPI
zor bile düşmanlara karşı hakim olmasına izin yakın sonsuz konfigürasyonlarda silah, zırh türleri, yapılar, teçhizat ve kaynakları seçme birlikte modüllerin geniş bir dizi ekleme tarafından araçlarınızı Construct.

Araçlar son derece ayrıntılı, savaşta kalmak için bireysel görevlerini yerine getiren denizcilerle dolu. Araç mizanpaj seçenekleriniz çok önemlidir, filonuzun muzaffer olduğundan emin olmak için farklı el sanatlarının tasarım alanını ve eşleşen taktiklerini keşfeder.

SAVAŞ
Araçlarınız savaşa hazır olduktan sonra, savaşta üstünlük kazanmak için küçük filonuza, swooping’e, yükselmeye, çarpmaya ve diğerlerine binmeye üst düzey komutlar vereceksiniz. Gemiler ve arazi tamamen yok edilebilir: ateş yakabilir, patlayabilir, parçalanabilir ve düşebilir, bu yüzden taktiklerinizi akıllıca seçmeniz gerekir.

HUNT
Dev hava kraken, fleshcracker mechs, büyük zehirli örümcekler, clockwork eşekarısı ve daha fazlasıyla yüzleşin. Onları yenin ve ödülleri toplayın.

CONQUER
Üç farklı modda oynayın: ısmarlama Görevleri üstlenmek (veya kendinizinkini oluşturmak); Conquest’te güçlü bir imparatorluk kurmak ya da çevrimiçi veya LAN üzerinden Multiplayer maçlarında arkadaşlarınızı yok etmek.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10
İşlemci: 1.8 Ghz +
Bellek: 256 MB RAM
Grafikler: 128 MB VRAM +
Depolama: 1 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows 7 / 8.1 / 10
İşlemci: 2.2 Ghz + Çift Çekirdekli
Bellek: 2 GB RAM
Grafikler: 1 GB VRAM +
Depolama: 1 GB kullanılabilir alanOyun: Airships: Conquer the Skies
Tür: Dövüş
Platform: PC
Boyut: 201 MB
Crack: GOG
Eklenme: 03 Mayıs 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir