A Fistful of Gun Torrent indirKötü demiryolu baronu Clayton Boon, Cehennem’e bir parça yapmaya karar verdiğinde, onu durdurmak için ölümden bir psikopat pozu yükselten çılgın bir şamanı hesaba katmadı. Şimdi onu tüm Vahşi Batı boyunca takip edecekler, sadece Boon’u bulmak ve borçlarını geri ödemek için haydutlar, ayılar, cesurlar ve öcü adamlardan geçerek savaşacaklar …

On bir benzersiz oynanabilir silahşörden birini seçin ve yalnız bir kurt olarak veya yerel ve çevrimiçi iş birliğinde sekiz adede kadar haydutla intikam alın. Her karakterin özel kontrollerinde ustalaşın, yükseltmeleri satın almak için düşmüş düşmanlardan altın toplayın ve biraz sıvı cesaret alın ve tozlu ovalarda bir kasırga kurşun açın.

Misfits ve Outlaws: Her biri kendi benzersiz kontrol şemasına ve ustalaşmak için saldırı yöntemlerine sahip onbir farklı silahşör arasından seçim yapın. Bazı karakterler bir gamepad inceliğini gerektirirken, diğerleri saldırılarını monte etmek için fare kontrollerine sıkı sıkıya bağlıdır.

Çok Oyunculu ve Eşli Oyun Modları: Kaotik yerel ve çevrimiçi kooperatif modları için onbir oyuncuya kadar bir poz toplayın veya beyaz mafsallı ve moddaki corral’daki diğer silahşörlerle kare yapın.

Hikaye ve Arcade Modları: Karşı duranlara karşı silahlan ve düzinelerce eşsiz düşmana karşı batıdaki renkli manzaralardan geç. Bir at alın, bir nehir oluşturun, bir trene binin – Vahşi Batı’nın kanunsuz topraklarında asla sıkıcı bir an olmaz!


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows XP veya üzeri
İşlemci: Çift Çekirdekli 1.8 Ghz
Bellek: 2 GB RAM
DirectX: Sürüm 9.0
Depolama: 600 MB kullanılabilir alanOyun: A Fistful of Gun
Tür: Aksiyon
Platform: PC
Boyut: 115 MB
Crack: GOG
Eklenme: 23 Ocak 2020

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir