Need for Speed Most Wanted 2 2012 Torrent indir


İşte karşınızda Need for Speed Most Wanted 2. Serinin en sevdiğim oyunu diyebilirim. Bu kadar da radikal konuşuyorum evet 😀 Neden mi?

Oyunda yok yok. Bir kere şunu söylemek lazım, o araç kontrolleri nedir arkadaş? Oyun başında size verilen sarı Porsche başta olmak üzere tüm araçların kontrolleri birbirinden farklı dinamiklere sahip. Zorlayıcı fakat oldukça eğlenceli!

Need for Speed Most Wanted 2’yi oynarken müziği kapatıyorum mesela. Çünkü araç sesleri o kadar muhteşem ki hoparlörlere son ses veriyorum ve keyfime bakıyorum. Rivayetlere göre araç sesleri gerçeklerinden alınma. Yani duyduğunuz sesleri adamlar gerçekten kayıt edip oyuna entegre etmişler.

Bunun yanı sıra oyunda popülerlik tarzında bir sistem bulunuyor. Yarışları kazandıkça popüler oluyorsunuz ve Boss dediğimiz büyük patronlarla yarışıyorsunuz.

Ayrıca oyunda sağda solda bazı noktalarda alıp direk kullanabileceğiniz araçlar bulunuyor. Para sistemi yok, en güzeli. Yarıştıkça altınızda hangi araç varsa ona uygun parçaların kilidini açıyorsunuz. Ve yoldan gördüğünüz herhangi bir arabayı kolayca kullanabiliyorsunuz.

Yarış seven dostlarıma mutlaka tavsiye ederim.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
İşletim Sistemi: Windows Vista
İşlemci: Pentium D, 2.6 GHz
Bellek: 2 GB
Grafik: 512 MB
DirectX: Versiyon 10.1Serinin tüm oyunları için Need for Speed Serisi indir
Oyun: Need for Speed Most Wanted 2 2012
Tür: Yarış
Platform: PC
Boyut: 5.38 GB
Crack: SKIDROW
Eklenme: 09 Haziran 2019

Yorumlar

  1. oyunu ındırdım guzel bı sekılde crack felan hepsını yaptım ama oyuna gırdıgımde acılırken hep aynı noktada takılıyor ne yapacagımı bılmıyorum

  2. Grafik kartınızın sürücülerini güncelleyin + bilgisayarınıza DirectX programını kurun ve o şekilde giriş yapmayı deneyin. Bilgisayarınızla alakalı bir problem yaşıyorsunuz. Aynı noktadan kastınız açılmadan kapanıyorsa üstte yazdıklarımı yapın.

  3. Bu siteye bayılıyorum hem yorumuna hemen karşılık veriliyor hemde ne istersen bedava ve torrentten 😀 (İyiki var bu site!)

  4. Yun başlıyor ama arabayı hareket ettiremiyorum gaz verilmiyor öyle duruyor sadece direksiyon sağa sola dönüyor o kadar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir