This War of Mine: Complete Edition Torrent indirThis War of Mine’da elit bir asker olarak oynamıyorsunuz, daha çok kuşatılmış bir şehirde hayatta kalmaya çalışan bir grup sivil; yiyecek, ilaç eksikliği ve keskin nişancılar ve düşman çöpçülerin sürekli tehlikesiyle mücadele ediyor. Oyun, tamamen yeni bir açıdan görülen bir savaş deneyimi sunuyor.

Bu Benim Savaşım’ın hızı, gündüz ve gece döngüsü tarafından belirlenir. Gündüzleri dışarıdaki keskin nişancılar sığınağınızdan ayrılmanızı engeller, bu yüzden saklanma yerinizi korumaya odaklanmanız gerekir: zanaat yapmak, ticaret yapmak ve hayatta kalanlarınızla ilgilenmek. Geceleri, hayatta kalmanıza yardımcı olacak öğeler için sivillerinizden birini bir dizi benzersiz konumdan arınma görevine götürün.

Vicdanınızla ölüm kalım kararları verin. Herkesi sığınağınızdan korumaya çalışın veya uzun vadeli hayatta kalmak için bazılarını feda edin. Savaş sırasında iyi veya kötü kararlar yoktur; sadece hayatta kalma vardır. Bunu ne kadar çabuk anlarsan o kadar iyi.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
Sistem: Windows 7/8/10
İşlemci: Intel (R) Core (TM) 2 Duo 2.4 AMD Athlon (TM) X2 2.8 Ghz
Bellek: 2 GB RAM
Grafik: Geforce 9600 GS, Radeon HD4000, Shader Model 3.0 , 512MB
DirectX: Sürüm 9.0c
Ses: DirectX uyumluOyun: This War of Mine: Complete Edition
Tür: Aksiyon
Platform: PC
Boyut: 2.82 GB
Crack: GOG
Eklenme: 15 Ağustos 2020

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.