The Beast Inside Torrent indir


The Beast Inside, gerilim ve hayatta kalma korku türünde benzersiz, sürükleyici bir bükülme. Oyun, merak uyandıran hikaye odaklı macerayı sinir bozucu hayatta kalma-korku deneyimiyle birleştiriyor. Uzun süredir saklı sırların, kişisel trajedilerin ve deliliğin hikayesine dalın. Farklı yüzyıllarda yaşayan ancak karanlık mirasla sınırlı iki kahraman olarak oynayın.

Boston, 1979, CIA kriptanalisti Adam, şehri terk eder ve karısı Emma ile kırsal bölgeye taşınır. Görevlileri, onu orada güvende tutamayacaklarından korkuyor, ancak Adam, askeri kanuna ateş etmek için ormanlık alanda huzurlu bir yere ihtiyacı olduğuna inanıyor. Çalışmaları Soğuk Savaş’ın gidişatını değiştirebilir. Görünüşe göre bu bölge bekledikleri huzurlu bir yerin tam tersi …

Tavan arasında Adam, 19. yüzyılda aynı evde yaşamış olduğu iddia edilen Nicolas Hyde adlı bir adam tarafından yazılmış gizemli bir günlük bulur. Günlük açıldığında, geçmişin kabuslarını Adam’ın zamanına taşır ve Adem ile Emma’nın hayatları büyük bir tehlikeye girer. Bu iki hikaye kaçınılmaz bir çöküşle karşılaştıkça yoğunluk artar. Uzak geçmiş ve ebedi tutsağı Nicolas, Soğuk Savaş’ın kriptanalisti Adam’a karşı. Neye yol açabilir? Karışık zamanlarda kime güveneceksin?

– Hyde’ın soyunun unutulmuş bölgesi olan Blackstone’u keşfedin. Heyecan verici hikayeyi tamamlamak için tasarlanmış zengin bir dünya.
– Fotogrametri teknolojisi ile oluşturulan sürükleyici ortama dalın. 3B taranmış nesnelerin dahil edilmesiyle elde edilen bir ortamın gerçekçiliğinin tadını çıkarın.
– Farklı yüzyıllarda yaşayan iki bağımsız karakter olarak oynayın. Onların inançlarını elinize alın ve hikayelerinin nasıl karıştığını ortaya çıkarın.
– Eşsiz bir tarihi deneyimleyin, yolunuzdaki gizemleri çözün, ipuçlarını toplayın ve bu hikayenin nasıl biteceğine kendiniz karar verin.
– Hareket yakalama teknolojisi ile keskinleştirilen yeni korku seviyelerini keşfedin.
– En ölümcül senaryolardan bile kurtulmak için güvendiğiniz tabancayı kullanın.


Minimum Sistem Gereksinimleri:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
OS: Windows 64-bit Windows 7/64-bit Windows 8/64-bit Windows 10
İşlemci: Intel Core i3-4160 veya AMD Phenom II X4 955
Bellek: 8 GB RAM
Grafik: 2GB / Radeon R9 200 Serisi veya Nvidia GeForce GTX660
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 40 GB kullanılabilir alanOyun: The Beast Inside
Tür: Aksiyon, Korku, Macera
Platform: PC
Boyut: 14.43 GB
Crack: GOG
Eklenme: 16 Ağustos 2020

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir